• +48 517 755 828
  • konradjozefczyk@proton.me

Korepetycje

jedyne w swoim rodzaju

MOJE KOREPETYCJE

Najwyższy poziom edukacji

Lekcje matematyki, które prowadzę są prawdziwie nakierunkowany na ucznia. To czego się uczymy, w jakim tempie i sposób tłumaczenia dostosowuję indywidualnie do każdego podopiecznego. 

 

Nauka kojarzy Ci się z ciśnięciem z materiałem i ciągłym niezrozumieniem? U mnie nie ma na coś takiego miejsca. Uczeń czuje swobodę zadawania pytań, moja reakcja na pytania zawsze jest pozytywna. W końcu uczymy się, ponieważ czegoś nie potrafimy. Strach przed zadawaniem pytań jest największą przeszkodą na drodze do osiągnięcia celu.

 

Lekcje prowadzę w nowoczesny sposób. Uczeń razem ze mną odkrywa kolejne zagadnienia, rozpoznaje problemy i znajduje rozwiązania. Dzięki temu zrozumienie matematyki jest niezwykle głębokie, a to bardzo ułatwia późniejsze rozwiązywanie zadań. Takich korepetycji na rynku jest niewiele.

Wykształcenie

Skończyłem matematyczne studia na Politechnice Gdańskiej.

Doświadczenie

Uczę od ponad 10 lat i w swojej karierze miałem przyjemność pracować z niemal każdym typem ucznia od takich z zaległościami ze szkoły podstawowej aż do marzących o fantastycznym wyniku na maturze rozszerzonej. Doświadczenie to przewaga.

Referencje

Regularnie proszę uczniów o wystawianie w sieci opinii o mojej pracy. Ich pozytywne zdanie sprawia, że nabieram pewności, że moja praca jest tym czego potrzebują.

Najczęstsze pytania

Korepetycje z matematyki online

Podczas zajęć korzystamy z komunikatora internetowego, najczęściej Skype. Kamerka na moich zajęciach nie jest obowiązkowa. Dodatkowo wykorzystujemy jedną z dostępnych wirtualnych tablic, na której uczeń rozwiązuje zadania, a ja w czasie rzeczywistym widzę te rozwiązania. Tablica nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania.

Tak, pod warunkiem wcześniejszego wysłania do mnie zdjęć zadań z podręcznika. Lekcje online dają nam maksymalną wolność w doborze zadań i rozwiązywanych przykładów, dzięki ogromnej bazy materiałów ogólnodostępnej. Sam dysponuję również własnymi materiałami.

Przed pierwszą lekcją wyślę na maila wszystkie niezbędne informacje o zajęciach w tym dane do płatności przelewem lub blikiem. Istnieje możliwość wystawienia faktury.

0 %
Średni wynik uczniów z egzaminu 8-klasisty​
0 %
Średni wynik uczniów z matury podstawowej​
0 %
Średni wynik uczniów z matury rozszerzonej​
0 %
Zdawalność egzaminów​